Usługi serwisowe świadczone z myślą o Kliencie

Cytaty

Wynająłem w A4Polska urządzenie wielofunkcyjne Lexmark XC140 do swojego biura na konkretny czas, dzięki czemu udało mi się obniżyć koszty druku. Urządzenie jest nowoczesne, zaawansowane technologicznie, a co więcej kompleksowe i szybko realizujące poszczególne zadania.
Maciej Zapolski
Jeśli szukasz urządzenia wielofunkcyjnego do swojej firmy na krótszy okres, to koniecznie skorzystaj z usługi wynajmu firmy A4Polska. Miałem przyjemność wynajmować od nich sprzęt, który w 100% spełnił wszystkie moje oczekiwania.
Damian Ząb,
Biuro Księgowe ALFA
W A4Polska doradzono mi, które urządzenie wielofunkcyjne sprawdzi się najlepiej w mojej firmie. Zdecydowałam się wynająć Lexmark XM1145. Sprzęt znacznie przyspieszył proces drukowania, skanowania i faksowania! Jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą!
Dominik Kucharski,
Co-founder of Forpeople

Systemy monitorujące flotę drukującą

Systemy monitorujące zespół urządzeń drukujących to rozwiązanie umożliwiające centralne monitorowanie stanu większości funkcjonujących na polskim rynku urządzeń – zarówno sieciowych, jak i podłączanych lokalnie. 

Dowiedz się więcej

Logistyka materiałów eksploatacyjnych

Głównym obszarem badania jest stan materiałów eksploatacyjnych oraz status poprawności działania. Dzięki tym systemom firmy użytkujące je oraz obsługujące uzyskują dostęp do informacji. Ich dodatkowym atutem są również spersonalizowane widoki oraz moduły raportujące i umożliwiają proste rozliczanie się w przypadkach kontraktów serwisowych bazujących na ilości wydruków. Polecamy je firmom, którym zależy na proaktywnej polityce serwisowej.

Więcej o materiałach eksploatacyjnych

Aplikacja oprogramowania

Aplikacja wyróżniającego się producenta tej klasy oprogramowań na świecie. Oprogramowanie to zawiera szeroką bazę drukarek i urządzeń MFP różnych producentów, dzięki temu cechuje się wysokim poziomem interpretacji danych dotyczących poziomu eksploatacji i zdarzeń. Firma DSD Polska jest oficjalnym partnerem producenta oprogramowania, w chwili obecnej pod naszym monitoringiem jest około 3000 urządzeń naszych klientów.

Dopasuj oprogramowanie

Główne cechy oprogramowania

 • Aktualne nakłady i koszty wydruków (na płaszczyźnie firmy i urządzeń, do analizy wydruków na poziomie użytkowników służą aplikacje z kategorii system accounting)
 • Dostęp do informacji przez 24 godziny na dobę zarówno dla firmy obsługującej jak i dla klienta
 • Zdalne monitorowanie poziomu materiałów eksploatacyjnych (tonerów, bębnów i innych)
 • Możliwość zamawiania właściwych materiałów eksploatacyjnych przez klienta
 • Raporty okresowe zawierające analizy sytuacji floty drukującej w firmie
 • Powiadomienia o alarmowym stanie materiałów eksploatacyjnych
 • Powiadomienia o alarmach serwisowych urządzeń
 • Dostęp do stanu urządzenia w czasie rzeczywistym
 • Automatyczne zliczanie liczników urządzeń
 • Spersonalizowane widoki urządzeń
 • Pola na dodatkowe informacje o urządzeniach
Chcę wypróbować oprogramowanie

Oprogramowanie PrintFleet

Oprogramowanie PrintFleet to usługa monitorowania umożliwiająca dostęp do wszystkich informacji o urządzeniu, alarmów serwisowych, wskazań mierników i poziomów materiałów eksploatacyjnych. Ogranicza ona koszty drukowania jednocześnie optymalizując ekologiczny system drukowania i minimalizując wpływ na środowisko.

Zapytaj o szczegóły
Porównaj produkty (0)