Strona Główna

O firmie

Oferta

Rozwiązania

Kontakt

Strefa klienta

Workflow

Obieg papierowych dokumentów w biurze to obszar, którego skuteczna optymalizacja pozwoli wielu firmom na obniżenie kosztów oraz zwiększenie efektywności pracy.

Jest to otwarte rozwiązanie, umożliwiające integrację z praktycznie dowolnym istniejącym systemem informatycznym i oprogramowaniem. Powodzenie całego przedsięwzięcia uzależnione jest od profesjonalnie przeprowadzonej diagnozy i analizy potrzeb. Efektem takiego audytu (link do Audytu) jest jednoznacznie zdefiniowana droga przepływu dokumentu, powiązane z nim stanowiska oraz czynności. Dobrze wdrożone rozwiązanie Workflow powinno automatyzować i usprawniać procedury, oszczędzać czas i zmniejszać ryzyko popełniania błędów.

W A4 Polska dysponujemy zaawansowaną metodyką wspartą przez doświadczenie uzyskane w licznych, zakończonych powodzeniem projektach.

Zarządzanie drukiem

Rozwiązanie zarządzania drukiem to nowy sposób podejścia do procesu drukowania w firmie, które pozwala uzyskiwać znaczne oszczędności. To połączenie narzędzi informatycznych, usług monitoringu oraz doradztwa, które zwiększa wydajność drukowania, efektywność pracowników i całych działów.

Zarządzanie drukiem obejmuje dostosowanie urządzeń do specyfiki i celów firmy, monitorowanie infrastruktury biurowej, ograniczanie liczby zbędnych wydruków oraz wprowadzanie innowacji w miarę lepszego zrozumienia procesów.

Efektem zarządzania powinno być:

  • eliminacja nieekonomicznych, niepotrzebnych operacji drukowania,
  • skrócenie lub wyeliminowanie przestojów wynikających z awarii lub braku materiałów eksploatacyjnych,
  • zmiana sposobu pracy na bardziej efektywny.

Monitoring infrastruktury biurowej

W A4 Polska zdajemy sobie sprawę, że przestoje w pracy spowodowane usterkami drukarek lub urządzeń wielofunkcyjnych, brakiem materiałów eksploatacyjnych to mierzalne straty finansowe. Dlatego stosujemy monitoring infrastruktury biurowej. Jest to rozwiązanie informatyczne, który umożliwia kontrolę i optymalizację procesu produkcji dokumentów w firmie. 

W praktyce osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie biura posiadają dostęp online do danych o poziomie zużycia papieru i tonerów oraz bieżąca informacja o stanie technicznym drukarek. To urządzenia wysyłają alerty do A4 Polska, a nie pracownicy Państwa firmy. Proces dostaw materiałów eksploatacyjnych, części zamiennych oraz przeglądy serwisowe są zautomatyzowane. 

Powrót na górę