Strona Główna

O firmie

Oferta

Rozwiązania

Kontakt

Strefa klienta

Otwarcie Oddziału w Kielcach 01.03.2015
Szanowni Państwo, W związku z dynamicznym rozwojem firmy, dnia 17 lutego 2015 r. otworzyliśmy dla Państwa nowy Oddział firmy A4 Polska w Kielcach. Zadaniem, zlokalizowanej w Kielcach placówki jest obsługa bieżących i pozyskanie nowych Klientów działających na obszarze województwa świętokrzyskiego.

Poszerzając sieć sprzedaży wyszliśmy naprzeciw Państwa oczekiwaniom
w zakresie dostępności produktów, rozwiązań firmy oraz wsparcia serwisowego. Nasza obecność na terenie kolejnego województwa dowodzi, że poszerzamy swój zasięg, a także możliwość dostarczania najwyższej jakości usług, coraz większej liczbie Klientów, niezależnie od miejsca ich działalności. Uruchamiając jednostkę terenową w Kielcach wzmacniamy pozycję lidera na rynku w zakresie bezpośredniej sprzedaży
i obsługi Klienta.

Dołączenie kieleckiego biura do centrali A4 Polska zlokalizowanej w Lublinie, z punktu widzenia naszych Klientów, ma bardzo duże znaczenie, ponieważ zwiększa możliwość współpracy z naszymi doskonale wyszkolonymi inżynierami serwisu,
a możliwość ta jest często jednym z czynników decydujących o współpracy z naszą firmą. Poszerzamy sukcesywnie swoją działalność zgodnie z ogólną strategią firmy, której istotnym elementem jest bycie bliżej Klienta i doskonała znajomość jego potrzeb. Taki model współpracy gwarantuje nam najwyższą jakość dostarczanych usług i bardzo krótki czas obsługi.

W ramach określonych form współpracy Klienci naszej firmy mogą zyskać kompleksową opiekę serwisową obejmującą: stały monitoring i zapewnienie ciągłości pracy urządzeń, ewentualne naprawy, audyt parku maszynowego firmy oraz specjalistyczne doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów i doboru właściwych parametrów urządzeń, a od niedawna również wsparcie elektronicznego obiegu dokumentów w przedsiębiorstwach. Tak szerokie spektrum działań realizowane jest na poziomie wszystkich oddziałów A4 Polska.

 

#A4Polska #Oddział Kielce #Rozwój #doskonała obsługa #serwis #zadowolenie klientów