Strona Główna

O firmie

Oferta

Rozwiązania

Kontakt

Strefa klienta

Mobilne drukowanie z dowolnego miejsca 19.06.2015
Zdalne wdrożenie pozwala administratorom na korzystanie z rozwiązania bez konieczności inwestowania w infrastrukturę IT, oferując jednocześnie kompleksową możliwość mobilnego drukowania w obrębie całej floty.

Rozwiązanie Lexmark „Print Release” skierowane jest do dużych przedsiębiorstw. Istnieje możliwość wyboru najlepszej opcji wdrożeniowej, dostosowując ją do własnych potrzeb (wdrożenie w siedzibie Klienta lub nowa opcja zdalna). Wdrożenie zdalne rozwiązania „Print Release” obejmuje szerokie wsparcie przenośnych urządzeń drukujących klasy enterprise. Dzięki aplikacjom Lexmark Mobile Printing App dedykowanych dla smarfonów i tabletów z systemem Apple iOS oraz Android, użytkownicy mogą wysyłać dokumenty bezpośrednio do kolejki wydruku i drukować je na dowolnym urządzeniu z zainstalowanym rozwiązaniem „Print Release”. Tego typu rozwiązanie może być także skonfigurowane w taki sposób, by pracownicy mogli drukować z dowolnego urządzenia udostępniającego obsługę poczty e-mail, w tym BlackBerry. Wystarczy jedynie  dołączyć dokument do wiadomości e-mail i wysłać go do głównego konta przypisanego do rozwiązania „Print Release”.„Print Release” stwarza firmom możliwość monitorowania i zarządzania zadaniami drukowania. Wiąże się to jednak z koniecznością instalacji  „Document Accounting”, kolejnego rozwiązania firmy Lexmark. Opisywane wyżej rozwiązania w połączeniu gwarantują administratorom IT większą przejrzystość oraz kontrolę nad urządzeniami wyjściowymi. Dzięki temu, że rozwiązanie „Document Accounting” umożliwia kompleksowe monitorowanie i raportowanie, w tym monitorowanie aktywności urządzeń wyjściowych, zbieranie szczegółowych danych i tworzenie raportów przez użytkowników, grupy i urządzenia, to zadania wysłane przez użytkowników mobilnych są monitorowane w taki sam sposób, jak te wysłane ze stacjonarnego komputera.

Duże firmy i organizacje posiadając tego rodzaju cenne informacje mogą analizować, dostosowywać oraz zmieniać zwyczaje dotyczące drukowania wśród użytkowników, a tym samym lepiej zarządzać flotą, zmniejszając koszty. 

Przedsiębiorstwa, które wdrożyły rozwiązanie „Print Release”, jako część zarządzania usługami druku, odnotowały znaczący spadek liczby wydruków, co umożliwiło zmniejszenie liczby urządzeń w firmie. 

Zadzwoń i skorzystaj z naszej oferty!

#A4Polska #Rozwój #Nowe możliwości #Partnerskie warunki #Zadowolenie Klientów#