Strona Główna

O firmie

Oferta

Rozwiązania

Kontakt

Strefa klienta

Konica Minolta zrzesza europejskie środowiska klientów 17.03.2014
Zrzeszenie Konica Minolta- PROKOM będzie stanowiło platformę wymiany doświadczeń i dyskusji dotyczących najnowszych trendów w cyfrowym druku produkcyjnym.

W zarządzie Konica Minolta PROKOM zasiedli przedstawiciele Konica Minolta oraz Andy Barber, General Manager imail, UK Mail, Sara Grande, Vice-President Marketing, Orymu Graphic Arts, Hiszpania, Harald Büttner, Managing Director, Schnelldruck Fürth, Niemcy.

Założone z inicjatywy Konica Minolta zrzeszenie PROKOM ma realizować trzy główne cele:
Dzielenie się wiedzą i doświadczeniami: stworzenie wspólnej platformy  umożliwiającej wymianę idei i pomysłów
Dialog: stworzenie płaszczyzny komunikacji miedzy Konica Minolta a użytkownikami systemów produkcyjnych firmy 
Tworzenie długofalowych relacji: zaufanie stanowi podstawę udanych relacji biznesowych.

Członkowie PROKOM zyskują dostęp do warsztatów, konferencji i specjalistycznych publikacji, mają również niepowtarzalna szansę na podjęcie dyskusji z przedstawicielami Konica Minolta na temat rozwiązań dedykowanych drukowi produkcyjnemu.

Andy Barber, General Manager imail, UK Mail, pierwszy przewodniczący PROKOM, powiedział:- Chciałbym podziękować Konica Minolta za inicjatywę. Wierzę, że PROKOM będzie doskonałym środowiskiem do współpracy, dzielenia się wiedzą. Zrzeszenie to również szansa na bezpośrednią dyskusję z Konica Minolta i zaprezentowania tzw. głosu rynku.

Ken Osuga, prezes Konica Minolta Business Solutions Europe, powiedział:- Uważamy, że PROKOM stanie się doskonałą platformą do rozwijania kontaktów z naszymi Klientami. Co więcej, może przyczynić się do integracji branży druku produkcyjnego. Ten rynek jest dla Konica Minolta bardzo ważny. Funkcjonujemy na nim z powodzeniem od 2004 roku. W ciągu ostatniej dekady udało się nam osiągną pozycję lidera w segmencie systemów dla nisko- i średnionakładowego druku na papier cięty.

PROKOM to niezależna społeczność użytkowników systemów produkcyjnych Konica Minolta bizhub PRESS. Zrzeszenie pełni rolę platformy pozwalającej na dzielenie się doświadczeniami i dyskusję dotycząca najważniejszych wyzwań i trendów rozwoju branży. PROKOM służy również jako narzędzie komunikacji o najważniejszych potrzebach i sugestiach użytkowników systemów bizhub PRESS