Strona Główna

O firmie

Oferta

Rozwiązania

Kontakt

Strefa klienta

Elektroniczny obieg i archiwizacja dokumentów 03.06.2015
Dla wielu firm efektywne zarządzanie i przechowywanie stale wzrastającej ilości dokumentów, to jedno z głównych wyzwań biznesowych. Błyskawiczny dostęp do dokumentacji to istotny element sprawnego zarządzania.

Odpowiedni dobór  koncepcji obiegu dokumentów i informacji w firmie ma znaczny wpływ na zdolność i szybkość dostosowania się do zmieniających się warunków biznesowych oraz uzyskania przewagi konkurencyjnej.

Wprowadzenie elektronicznej archiwizacji i obiegu dokumentów umożliwia efektywne wykorzystanie informacji oraz sprawne funkcjonowanie procesów biznesowych przy jednoczesnym zmniejszeniu  ryzyka ich  zniszczenia lub utraty, jak również zabezpiecza przed nieuprawnionym dostępem do dokumentów.

Aktualna oferta naszej firmy, dotycząca elektronicznego obiegu dokumentów, pozwala Państwu na skorzystanie z  usług obejmujących zaawansowane i inteligentne skanowanie, budowę elektronicznego archiwum obejmującego całą aktywną dokumentację oraz przechowywanie oryginalnych dokumentów w formie papierowej. Ponad to oferowane przez nas oprogramowanie pozwala na  precyzyjne określenie „kto”, „gdzie” i „kiedy” ma dostęp do plików. Elektroniczna forma  repozytorium dokumentów zapewnia stały i natychmiastowy dostęp do informacji w trybie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu z dowolnego miejsca na świecie oraz eliminuje bariery tradycyjnego systemu opartego na dokumentach papierowych(np.: możliwość jednoczesnego korzystania z tego samego dokumentu przez nieograniczoną liczbę użytkowników).

Wybierając nas, jako dostawcę rozwiązania elektronicznej archiwizacji dokumentów, oprócz usługi, zyskujecie Państwo również nasze doświadczenie i wsparcie. Kierujemy całym procesem, od momentu opracowania strategii, aż do realizacji zamówienia. Oferta naszej firmy jest kompleksowa, ponieważ dysponujemy, profesjonalnym sprzętem oraz zespołem wyspecjalizowanych inżynierów. Naszymi Klientami są firmy o  różnorodnym profilu działalności. Obsługujemy Klientów, którzy dopiero rozpoczynają działalność, jak również firmy o silnie, ugruntowanej pozycji na rynku.

Zadzwoń i skorzystaj z naszej oferty!

#A4Polska #Rozwój #Nowe możliwości #Partnerskie warunki #Zadowolenie Klientów#